Witamy InterAct- Twój Partner w zakresie prawnym, finansowym i coachingowym.

Ponad 20 lat doświadczenia, to przede wszystkim profesjonalizm, rzetelność oraz jakość.
Posiadamy wiedzę, która w połączeniu z naszymi umiejętnościami daje Klientom możliwość spełnienia marzeń. Jesteśmy od tego, żeby odkryć właściwą drogę do uzyskania celu.
Indywidualne podejście, rozmowy, nastawienie na potrzeby Klienta- to droga do sukcesu, który dla każdego ma inny wymiar.
Nasze nastawienie oraz skuteczność w prowadzonych działaniach przekłada się na znalezieniu wymarzonej nieruchomości/ sprzedaży własnego lokum, uzyskania szeroko pojętego finansowania a także zadbania o dobro Klientów pod względem prawnym.
Kontakt

Oferta Jesteśmy specjalistami

Jedyną stałą w naszym życiu jest zmiana!

Zmiana może zostać wymuszona przez czynniki zewnętrzne,albo być wynikiem naszego zaplanowanego działania!My pomożemy Ci dowiedzieć się co jest dla Ciebie najważniejsze i pomożemy w dotarciu do celu.Aspekty prawne, budowlane, finansowe i negocjacje stanowią główne obszary Naszej specjalizacji.Mamy wiedzę oraz ogromne doświadczenie jak skutecznie i kompleksowo przeprowadzić Państwa przez zmiany w Waszym życiu.

Od 20 lat kierujemy się jakością i rzetelnością usług, co dało nam stale rosnącą liczbę zadowolonych klientów. 95% wybiera Nas z polecenia.

Dla Nas to Ty jesteś najważniejszy.

Team Poznajmy się

Gwarantujemy

Opinie

 • Najbardziej podobało mi się podejście indywidualne, nie tylko słyszą co się mówi, ale słuchają i zadają mega dużo pytań, aby mieć pewność co tak naprawdę klient chce. Polecam z całego serca!!!

  Julia

 • Z usług Doroty Witwickiej korzystaliśmy już dwukrotnie - w czasie poszukiwań mieszkania i domu. Dorota jest nie tylko pośrednikiem nieruchomości sensu stricte, jest przede wszystkim człowiekiem-orkiestrą z szerokim doświadczeniem obejmującym wiele aspektów związanych z procesem poszukiwania odpowiedniego miejsaca. Aspekty prawne, budowlane, finansowe i negocjacje stanowią główne obszary specjalizacji Doroty. Ale niewielu klientów wie (albo to zauważa), jak dużo zaangażowania i namysłu wkłada ona w sprecyzowanie potrzeb klientów, w ich priorytetyzację oraz urealnienie. Dorota, widząc nasze wahania, przeprowadziła warsztat, który pomógł nam wybrać i zdecydować się na konkretny rodzaj nieruchomości.
  Doświadczenie, zaufanie, wszechstronność i intuicja - te słowa najlepiej określają Dorotę Witwicką i współpracę z jej biurem.

  Basia i Tomek

 • Gorąco polecam! Ogromna pomoc przy uruchomieniu kredytu i zakupie nieruchomości.

 • Polecam, firma godna zaufania.

 • Polecam :) Konkretni, rzetelni i skuteczni :)

 • Jedyna firma, dzięki której nie straciłem swoich oszczędności.

  Polecam firmę i Panią Dorotę. Bardzo szybki serwis w znalezieniu spokojnych wynajmujących. Pełny profesjonalizm.

Formularz Zgłoszenia kupna/sprzedaży

  Wybierz temat pytania:

  Dane:

  * - pola wymagane

  Przejdź do ankiety